Chodniki cięte z metra

 

Oferowane przez nasz sklep internetowy chodniki na metry to nie tylko ozdoba podłogi ale także funkcjonalność, ochrona przed chłodem, zarysowaniami oraz dopełnienie wystroju wnętrza. Chodnik dywanowy to produkt, którego nie może zabraknąć w żadnym domu, świetnie sprawdzi się w holach, długich oraz wąskich wnętrzach, można go...

Więcej informacji

 

Oferowane przez nasz sklep internetowy chodniki na metry to nie tylko ozdoba podłogi ale także funkcjonalność, ochrona przed chłodem, zarysowaniami oraz dopełnienie wystroju wnętrza. Chodnik dywanowy to produkt, którego nie może zabraknąć w żadnym domu, świetnie sprawdzi się w holach, długich oraz wąskich wnętrzach, można go stosować na schodach, przedpokoju, korytarzu a także w kuchni.

Chodniki dywanowe - rodzaje oraz wzornictwo

Podstawowym atutem dywanów na metry jest różnorodność wzorów, typu runa oraz podkładu, na którym są tkane. W naszej ofercie znajdą Państwo chodniki z metra podgumowane posiadające płaskie runo, które zmieści się nawet pod bardzo nisko osadzone drzwi oraz chodniki sznurkowe podgumowane o podkładzie zapobiegającym przesuwaniu się na śliskim podłożu. Chodniki antypoślizgowe to gwarancja bezpieczeństwa, modnego wzornictwa oraz braku konieczności stosowania maty antypoślizgowej, gdyż spieniona guma niweluje problem przesuwania się produktu.

Wymiary chodników

Nasze chodniki pokojowe produkowane są w standardowych szerokościach, począwszy od 57cm aż do 150cm. Istnieje również możliwość zwężenia chodnika do nietypowej szerokości oraz docięcia na wymiar. Standardowa długość nawoju na rolce w większości chodników wynosi 20-40 metrów bieżących.

Obszywanie chodników

Dzięki usłudze obrębiania mogą Państwo dopasować dywan lub chodnik do każdego wnętrza, zadbamy o profesjonalne wykończenie oraz dotniemy produkt tak, aby po rozpakowaniu był gotowy do ułożenia.

W przypadku zakupu kilku kawałków prosimy o dołączenie informacji w komentarzu do zamówienia o docięciu chodnika na poszczególne długości. Wszystkie chodniki obszywamy gratis!