Dywany tkane na płasko

Pokaż:

Dywany sznurkowe

Dywany tkane na płasko to inaczej dywany sznurkowe lub sizalowe, wykonane są techniką tkania poziomego, dzięki której nie mają włosia przez co są zupełnie płaskie, produkowane głównie z włókien polipropylenowych na osnowie syntetycznej lub z naturalnej juty, cechują się odpornością na ścieranie, odkształcenia oraz są łatwe w użytkowaniu - wystarczy jedynie regularne odkurzanie a w przypadku większych zabrudzeń lub plam należy użyć gąbki i wody z mydłem lub delikatnym detergentem.

Dywany sizalowe są bardzo twarde, ścisło tkane dlatego najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, polecane między innymi na korytarz oraz do kuchni.

Dywany zewnętrzne tarasowe

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości dywany sizalowe, które świetnie sprawdzą się także na zewnątrz, można je wykorzystać jako element dekoracji z przeznaczeniem na taras lub balkon. Dywany te są odporne na promienie słoneczne, działanie wody oraz nie chłoną wilgoci.

Dlaczego warto wybrać dywan ze sznurka?

W przeciwieństwie do dywanów z włosiem dywany płaskie mogą być stosowane pod meblami, np. pod krzesłem z kółkami, nie występuje tu zjawisko odgniecenia runa, gęste tkanie niweluje problem wnikania brudu, kurzu oraz wszelkich zanieczyszczeń między włókna - jest to niewątpliwa zaleta dla alergików, dodatkowo dywany te są bardzo lekkie dzięki czemu łatwiej jest je wynieść z mieszkania oraz wytrzepać, jest to również dobra opcja dla właścicieli zwierząt - czyszczenie dywanu z sierści nigdy nie było takie proste!

Kolejną z zalet jest niska cena oraz to, że posłużą nam przez wiele lat nie tracąc przy tym swojego wyglądu, dywany w nowoczesne wzory idealnie nadają się do salonu, jednokolorowe dywany sznurkowe szare lub czarne to uniwersalna propozycja do każdego wnętrza a belgijskie dwustronne dywany sznurkowe spełnią swoją funkcję w przedpokoju.

Filtry
Rozmiar: