Chodniki antypoślizgowe

Pokaż:

Chodniki antypoślizgowe

Chodniki podgumowane to propozycja dla osób, które cenią sobie komfort oraz bezpieczeństwo, niskie runo jest łatwe w czyszczeniu a antypoślizgowy spód zapewni spokój w codziennym użytkowaniu niwelując problem niekontrolowanego przesuwania się chodnika.

Chodniki na gumie przylegają całą powierzchnią do podłoża, nie zwijają się, są prawie płaskie dlatego zmieszczą się niemal pod każde drzwi, oferujemy Państwu wysokiej jakości tureckie chodniki antypoślizgowe do kuchni, których podstawową zaletą jest to, że są tanie, posiadają różnorodne nowoczesne wzory, żywą kolorystykę oraz bardzo dobrze się je odkurza.

Jaki chodnik wybrać?

W naszej ofercie dostępne są chodniki w różnych kolorach oraz wzorach, motywy geometryczne polecamy do łazienki lub kuchni natomiast minimalistyczne w pasy to idealny wybór do przedpokoju. Na korytarz, który jest pomieszczeniem przejściowym, często uczęszczanym rekomendujemy bardzo trwałe chodniki sznurkowe podgumowane, bez wzoru, dostępne w kolorze szarym, beżowym oraz brązowym.

Chodniki antypoślizgowe na metry

Wszystkie chodniki na wymiar dostępne w naszym sklepie internetowym kupisz w dokładnie takiej długości jaka jest ci potrzebna*, istnieje również możliwość zwężenia chodnika do niestandardowej szerokości oraz docięcia w nietypowy kształt (do uzgodnienia z obsługą sklepu), tak przygotowane produkty zostaną przez nas profesjonalnie obszyte.

*w przypadku zakupu tylko jednego chodnika minimalną ilością jest 1mb. Darmowe obrębienie dotyczy prostego obszycia uciętych brzegów.