Wycieraczki

Pokaż:

Wycieraczki przed drzwi

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju gotowe wycieraczki do butów, wysokiej jakości produkty, które można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, to nieodłączny element wyposażenia każdego domu, biura lub firmy, dzięki nim zapewniamy czystość w środku pomieszczeń. Wycieraczka zewnętrzna gumowa pod drzwi to idealne rozwiązanie w czyszczeniu obuwia z większych zanieczyszczeń, stosowana jest jako wycieraczka pierwszego kontaktu, uzupełnieniem funkcji, jaką spełnia wycieraczka ażurowa będzie wycieraczka wewnętrzna tekstylna z dywanowym włosiem, która dokładnie usunie z butów wilgoć, piasek oraz drobniejsze zabrudzenia, idealna do przedpokoju, podgumowana, gładka lub z wzorami, świetne rozwiązanie do tworzenia systemów czyszczących. Wycieraczki dostępne są z szorstkim, ryflowanym oraz igiełkowym runem, w wersji prostokątnej oraz półokrągłej.

Wycieraczki na metry

Nasz sklep internetowy oferuje również wycieraczki na wymiar, które dopasują Państwo do każdego pomieszczenia, wycieraczka igłowa z rolki to idealny wybór do firmy oraz do domu, szczotkowe, ostre runo bardzo dokładnie czyści obuwie z większości zanieczyszczeń, doskonale sprawdzi się na zewnątrz, polecana także na taras. Wycieraczka cięta z rolki z antypoślizgowym spodem oraz tekstylnym włosiem to gwarancja dobrego wyboru, podgumowany spód zapobiega przesuwaniu się np. na płytkach a wysokiej jakości materiał, z którego składa się runo nie blaknie, nie ściera oraz nie udeptuje, dzięki czemu przez wiele lat produkt wygląda jak nowy, polecana do firm, galerii handlowych, hoteli oraz do domu - na przykład do przedpokoju lub na korytarz. Gwarantujemy profesjonalne docięcie wycieraczki z metra pod dokładny wymiar.

Nakładki na schody zewnętrzne

Gumowe stopnie na schody to niezbędne produkty, który zabezpieczają i dekorują podłoże a także zapobiegają poślizgnięciom, wykonane z wysokiej jakości materiału, który jest mrozoodporny, odporny na plamy, odbarwienia oraz promienie uv, posiadają właściwości antypoślizgowe, dostępne w wersji gładkiej w postaci maty, ażurowej z wypustkami umożliwiającymi odpływ wody, z zagięciem lub bez zagięcia. Można je stosować na każdym typie schodów, zarówno na betonowe, drewniane oraz na płytki - w zależności od wybranego produktu oraz podłoża niektóre modele wymagają mocowania za pomocą śrub, kleju lub taśm samoprzylepnych.

Ociekacze na buty

Podkładki pod buty to przede wszystkim ochrona podłoża przed zabrudzeniami, zarysowaniami oraz wygoda w użytkowaniu, można je myć pod bieżącą wodą, posiadają wysoką krawędź, która zapobiega wylewaniu się nagromadzonej wody, ociekacz plastikowy lub gumowy świetnie sprawdzi się w domu, garażu a także jako podkładka pod miskę dla psa lub kota.

Filtry
Rozmiar:
Szerokość: